DvD Sigorta

Yıllar önce Yeniköy Motors adıyla tanıştık sizlerle.

Kurulduğumuz ilk günden bugüne değişmeyen çizgimizle, kalite ve güven anlayışımızla zihinlere kazınan bir isim olmayı başardık. Yeniköy Motors bu uzun soluklu yolculuğu kendi prensipleri ve değerleri ile yürüdü.

Öyle ki bu değerler ismimizle eşdeğer hale geldi. Şimdi de kendimize yeni bir yol arkadaşı edindik.

Yeniköy Motors tecrübesini ve kültürünü, aynı değerler ve kalite çizgisi üzerinden devam ettirecek DvD Sigorta’yı sunuyoruz. DvD Sigorta sizlere Yeniköy Motors’un tecrübelerinin, bilgi ve değerlerinin tamamını sigorta hizmetleri kapsamında sunuyor. Bu değere ortak olmak ve onun ayrıcalıklarıyla tanışmak artık mümkün.

DvD Sigorta, geçmişinden aldığı güven imajıyla, sizin de güvenli bir yaşam sürmenizin teminatı oluyor.

Sigorta hizmetlerinin önemli yapı taşlarından güven ve kaliteli hizmet anlayışını, bu köklü geleneğin devamı niteliğinde olan kurum kültürünün ve bilincinin merkezinde konumlandırıyor.

DvD Sigorta, araç sigortası kapsamında; kasko, zorunlu trafik, yeşil kart sigortası, zorunlu koltuk ferdi kaza sigortası ile ulaşım hakkınızın güvence altına alınmasını sağlıyor.

Konut sigortası kapsamında; konut, zorunlu deprem, site-apartman yönetimi sigortası ile yaşam alanlarınızı huzurlu bir yer haline getiriyor.

Sağlık sigortası kapsamında; sağlık sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası, yabancı uyruklular için zorunlu sağlık sigortası, yurtdışı ve yurtiçi seyahat sağlık sigortası ile sağlığınızın güvencesi oluyor.

Emeklilik ve hayat sigortası kapsamında; bireysel emeklilik sistemi, ferdi kaza sigortası, yıllık hayat sigortası, birikimli hayat sigortası, uzun süreli hayat sigortası ve büyüyen çocuk sigortası hizmetlerini sunuyor.

Ticari ve kurumsal sigortalar kapsamında; tarım sigortası, otel ve tatil köyü paket sigortası, sorumluluk sigortaları, elektronik cihaz sigortası, eczane paket sigortası, nakliyat sigortası, paket iş yeri sigortası, mühendislik ve yapı sigortası, işyeri makine kırılması sigortası, akaryakıt istasyonları sigortaları ile geniş bir hizmet yelpazesine sahip.

DvD Sigorta’yı tercih ederek deneyimli ve güvenilir bir geleneğin devamında geniş bir hizmet yelpazesi ile ayrıcalığın keyfini sürerken, güvenli bir yaşamın huzurlu anlarının tadını çıkarın.